Sobota
24 luty 2024


Imieniny:

Boguty, Bogusza, Macieja
Sobota

° °
Niedziela
Poniedziałek
Czy w Grajwie odczuwalny jest smog
Kursy Średnie:
EUR4,1923
USD3,7625
CHF4,0097
GBP5,891
 
źródło NBP.pl
Lotto
16-01-18
4
5
15
21
24
27
2
7
16
27
36
49
Multi2
12-01-18
4
8
14
16
20
21
25
30
31
37
39
42
44
54
57
58
65
71
72
78
Plus: 65
Multi2
12-01-18
3
15
17
18
22
26
30
34
36
37
55
57
58
61
63
65
67
68
73
74
Plus: 65
Mini
16-01-18
28
31
32
37
41
KŁAMSTWO KŁAMSTWEM POGANIA
2013-06-07 14:02:31

Kłamstwo BOLI ! Kłamstwo w ustach władzy boli podwójnie. To powiększa i tak już wielki garb – kłamstwa społecznego w Polsce. To degraduje i poniża obywateli. To łamie podstawowe stosunki społeczne, bo władza okazuje się - niewiarygodna.


Właśnie otrzymałem odpowiedź na mój list do UM Grajewo. W marcu 2012 roku Rada Miasta Grajewo podjęła – Apel do KRRiT w sprawie poparcia TV Trwam o koncesję na multipleksie. Potwierdzenie otrzymania Apelu przez KRRiT wpłynęło do UM 11 kwietnia 2012r. I wydawałoby się, że wola społeczności lokalnej została spełniona. Był Apel, było potwierdzenie i… z pewnością oczekiwanie na jakąś odpowiedź. Zawiedliśmy się jednak. Może sprawa nie byłaby warta opisania, gdyby nie słowa Przewodniczącego KRRiT na jednej z komisji Sejmowych czy Senackich (tyle ich było). Otóż ten pan stwierdził na zadane pytanie – dlaczego nie odpisał tym 2,5 mln którzy imiennie podpisali się pod podobnym apelem, że nie sposób odpisać milionom - ale samorządom odpowiadamy! Ma się rozumieć – może nie sposób odpowiedzieć milionom, ale władzy lokalnej? Skoro tak, to sprawdziłem i okazało się, że UM Grajewo na wysłany Apel – do tej pory nie otrzymał odpowiedzi!!! Jak więc można wierzyć słowom władzy?

Ile jest podobnych samorządów w Polsce którzy do tej pory nie otrzymali odpowiedzi, wbrew zapewnieniom pana Przewodniczącego?

Aleksander Szymczak


Lech Redyk
DROGI PANIE AKS ! Chcąc kogoś oskarżyć o wodolejstwo , kłamstwo itd należy najpierw dokładnie zapoznać się z treścią np. wpisu gdzie te rzekome sprawy istnieją ! Następnie trzeba zapoznać się i to bardzo rzetelnie z argumentami ; następnie sowicie przemyśleć wszystko i wtedy można podjąć jakoś zdrową i rozsądną polemikę albo wyrazić swoje zdanie ! Ty zaś , już z samego założenia uważasz mnie za kłamcę i oszczerce ! Muszę Ciebie jednak rozczarować ! Wszystko to co pisze ma poparcie w Biblii albo w dostępnych wiarogodnych źródłach internetowych ! Trza trochę chęci i czasu oraz pokory aby to sprawdzić ! Panie Szymczak ! Wijesz się już jak piskorz w sieci ale Ci to już – jak widzę nic nie pomaga ! Ty już nie potrafisz w ogóle rozsądnie z kimkolwiek rozmawiać poza św. „o „ R ! Już nie długo ! Watykan i Katolicyzm pada tak jak to jest zapisane w Księdze Ksiąg Apokalipsa św. Jana Rozdział 17 i 18 ! Wiesz zapewne , że o tym nie tylko pisze Biblia ale już od bardzo dawna wielu naukowców oraz badaczy a także większych od Ciebie uczonych mędrców ! Nawet nie tak dawno o tym też pisała Gazeta Współczesna a także o zanikach pamięci Twego „ o” na przesłuchaniu w sądzie ! Człowiecze , czy na tyle jesteś ślepy i głuchy , że nie dostrzegasz , że nasza wiara się sypie jak kolos na glinianych nogach ! Na naszych oczach wypełniają się proroctwa Biblijne ! A tego dowodem jest papież Franciszek , który powoli ale stanowczo wyjawia wszelkie obrzydliwości Watykańskie ,siedlisko zgnilizny i wszelkiego zła ! Wyroki Boskie dawno już zapadły i są na naszych oczach wykonywane ! Czy myślisz , że ominie to „ o „ R i całe te jego tylko z nazwy wolne , Katolickie media ! Nie bój żaby ! Już siekiera przyłożona aby do reszty wyciąć drzewa , które rodzą zły owoc ! Aż wstyd przyznać się , że jest się Katolikiem i że ma się takich a nie innych pasterzy ! Ale mam szczerą nadzieję , że wkrótce będzie jedna prawdziwa owczarnia a nad nią jeden prawdziwy Pasterz Chrystus Pan ! Krzysztofie – proszę porzuć to wszystko i ratuj się człowiecze i przyłącz się do słów „Ale my oczekujemy, według obietnicy nowych niebios, i nowej ziemi, w których mieszka sprawiedliwość" (2 Piotra 3 :13). Ato będą to najcudowniejsze czasy , których żaden jeszcze człowiek nie skosztował a których świadomie lub podświadomie zawsze pragnie dla siebie , dla swoich bliskich oraz dla całego świata ( Objawienie Jana 21 : 1 - 8 ) Wierzysz w to bo ja tak !!! Może i ja się „ załapie „ - jak Dobry Bóg da - do tego jakże upragnionego przez całą ziemie i przez wszystko co na niej żyje Królestwa Bożego ! Jeśli uraziłem – sorki !!!

AKS
Ja nie unikam dyskusji, ale warunek - jeśli ktoś nie łamie tych warunków dyskursu. Jednym z nich jest prawdziwość argumentów. Jeśli ktoś - powiela absurdy "mendiów", to chłopie - daleka droga do prawdy. Skoro ktoś - pogardliwie mówi o ojcu dyrektorze, to już świadczy o co najmniej - nierzetelnych faktach, czyli szkoda strzępić język na zmanipulowanego osobnika. Poznaj prawdę, i wtedy możemy dyskutować. "Robi" zaczynasz robić tu za L. Redyka, czyli próbujesz wodolejstwem i słowotokiem zagłuszyć - prawdę! A przy okazji - panie Redyk, nie licz pan na jakąkolwiek moją odpowiedź, bo nie zamierzam czytać tych bzdur, nie mówiąc o jakiejkolwiek dyskusji. Z człowiekiem o zrelatywizowanym rozumieniu rzeczywistości, to jałowy dyskurs!

robi
a panem nie mozna racjonalnie rozmawiac piszesz pan ze jestes dyplomowanym dziennikarzem jezeli tak jest to gdzie pana bezstronnosc gdzie dziennikarska rzetelnosc i przenikliwosc a ja widze tylko jednostronny pean na czesc biznesow pewnego pana z torunia czy pis a wszyscy inni sa zmanipulowani czy jak pan napisales pomrocznosc jasna jezeli pan wiesz co to znaczy a nie zastanawiales sie pan ze to pan zostales amanipulowany przez torunskie imperium medialno-biznesowe chyba ze jestes pan przez owe media oplacany wtedy to inna para kaloszy - uslugi marketingowe kosztuja

Lech Redyk
DROGI PANIE AKS ! Ale – napisz tak bardzo szczerze – czy z Tobą można tak naprawdę dyskutować ; szczególnie na temat tzw. wolnych mediów ! Absolutnie nie ! Ty i tylko Ty ! Wy i tylko wy macie racje oraz monopol na Prawdę ! Wy i tylko wy jesteście święci a nikt poza wami ! Aż wstyd używać słów , których Ty i te wasze media używacie przeciwko wam niepokornym ! Czy to wynika z waszej Katolickiej miłości miłosiernej ; no bo nie ze Chrześcijańskiej ! Z wami nie da się w ogóle na płaszczyźnie ludzkiej rozmawiać bo i tak wy będziecie mieli racje a przy tym można zostać oplutym , oszkalowanym , wyzwanym a i oskalpowanym ! Bądźmy Panie Krzysztofie ludźmi i Chrześcijanami w pełni tego zacnego słowa znaczeniu oraz szanujmy Boga i bliźniego swego jak siebie samego ; bo takie jest Prawo Miłości , które nadał nam wszystkim Chrystus Pan ! Po raz kolejny bardzo proszę przemyśl to wszystko a zapewne więcej dobrego zdziałasz w sprawie Nowej Ewangelizacji czysto Chrześcijańskiej dla dobra naszego Kościoła Katolickiego oraz dla dobra naszej Ojczyzny niż uparcie tkwiąc w demagogii oraz w dogmatach rodem ze średniowiecza ! To nic nie da ! BÓG I JEGO PRAWDA BIBLIJNA I TAK ZWYCIĘŻY !!! ALLELUJA !!! BÓG Z TOBĄ PRZYJACIELU !!! AMEN !!!

AKS
No proszę, jak tu można - poważnie rozmawiać z takimi "biznesmenami" jak "robi". Toż to "pomroczność jasna", a moze klon zmanipulowania.

robi
HAHAHAHHAHA TO RADA GRAJEWA TAKIMI DUPERELAMI ZAJMUJE SIE TO WOLA O POMSTE DO NIEBA MYSLE ZE MAJA INNE PROBLEMY NIZ WYSYLAC JAKIES PETYCJE NA RZECZ PEWNEGO BIZNESMENA Z TORUNIA

Lech Redyk
DROGI AKS ! Masz racje – te kłamstwo boli ale bardziej inne kłamstwo BOLI ! Kłamstwo w ustach niektórych władz i kapłanów kościelnych oraz tzw wolnych mediów katolickich boli podwójnie. To powiększa i tak już wielki garb – kłamstwa średniowiecznego religijnego w Polsce. To degraduje i poniża samego BOGA oraz obywateli, którym wpaja się nauki oraz czyny nie zgodne z litrą Prawa Bożego oraz z naukami Chrystusa Pana zawartymi w BIBLII ! Przerabia się je do własnych niecnych korzyści ! Boga i Jego Prawa oraz uczucia religijne zaprzęga się niczym wołu do karety do prywatnych ambicji oraz wojenek politycznych o koryto ! Czyny i słowa ich są zaprzeczeniem prawdziwej wiary Chrześcijańskiej ! To łamie podstawowe zasady ufności , bo to wszystko rzutuje na cały Katolicyzm który okazuje się – co raz bardziej niewiarygodny w oczach , sercach i umysłach wielu ludzi bardzo szczerze oddanych Bogu i człowiekowi , którzy odchodzą z naszego Kościoła ! I ja o tym na bardzo poważnie także myślę !!!

Lech Redyk
SZANOWNY PANIE SZYMCZAK ! A gdzie tak naprawdę leży ta rzeczywista prawda w całej tej aferze i w walce o te Pana wolne media tzn. Telewizję Trwam ! O jakiej Pan obronie ciągle piszesz ? Czy ktoś te media zamknął albo zniewala ? Raczej nie ! Co do kłamstw to i te media mają także wiele na sumieniu ! Nie są takie aż święte jak Pan je zawsze maluje oraz nie takie aż święte aby dostać wszystko za darmo i po nie wywiązaniu się z pewnych warunków , które dotyczą wszystkich ! Jak mamy demokracje to mamy demokracje dla wszystkich a nie wybiórczo – nie ma już u nas świętych krów jak w średniowieczu i za sanacji ! No w tym przypadku ! Czy chciałby Pan – zapewne tak , po tym jak Pan traktujesz mnie i swoich oponentów – aby praktyki , które w tych mediach są nagminnie stosowane i rygorystycznie przestrzegane były w każdych Polskich mediach – również na naszych portalach tzn. że tylko wy macie racje tylko wy święci i najpierwsi oraz jedyni do zbawienia a inni to pe i fe ; podludzie , głupki , oszołomy , anty Katolicy i anty Polacy ! A najchętniej „ Sierpem i młotem czerwoną hołotę „ - czy taka jest Pana i tych mediów wykładnia Chrystusowej miłości miłosiernej ? Ja nie mam nic przeciwko Panu ani tym mediom ale niech to będą wreszcie media z prawdziwego zdarzenia Chrześcijańskie lub Katolickie ale nie tylko z nazwy ale przede wszystkim z głoszenia czystego Biblijnego Słowa Bożego z należytym szacunkiem , poważaniem do Boga , Jego Praw oraz do każdego jednego człowieka – nawet wam niepokornego i z dala od wszelkiej brudnej polityki oraz walki o koryto nawet po trupach ! Co było całkowicie obce dla Chrystusa Pana a także dla Jego uczni i apostołów !!! I kim Pan w ogóle jest , że Burmistrz czy inny organ władzy państwowej osobiście ma Panu odpowiadać i kto Pana upoważnił pisać jakiś petycje , apele w imieniu nas wszystkich ! Ja bynajmniej nie przypominam sobie abym cokolwiek podpisywał lub Pana upoważnił aby Pan w moim imieniu w czymkolwiek wypowiadał się ! Na szczęście dla nas wszystkich - Pan to nie całe Grajewo a „o” R to nie Rzeczpospolita i nie wasze wszelkie media – w tym te nasze Szanowne Portale bo ten i wiele innych wpisów niepokornych wam nie ukazałoby się i nie ujrzało światła dziennego !!!

Pseudonim: Treść komentarza:


Pamiętaj nie jesteś anonimowy w sieci, twój adres to ec2-3-236-223-106.compute-1.amazonaws.com
Jesteś człowiekiem ?
Przepisz wspak te znaki: TREWQ1
Strona Główna  |  Redakcja  |  Polityka Prywatności  |  Paintball Grajewo i okolice  |  ZG Panel  |  Laureaci konkursów  |  Ogłoszenia  |  Katalog Firm  |  Partonat Medialny  |  Reklama  |  Kontakt
redakcja@zyciegrajewa.pl © Życie Grajewa 2011