37
41
SREBRNE PG 2
2013-04-29 19:32:26

Bardzo dobrze zaprezentowali się uczniowie Zespołu Szkół Miejskich nr 2 w Grajewie, podczas Finału Gimnazjady Województwa Podlaskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Wśród 20 najlepszych sztafet województwa podlaskiego gimnazjaliści wywalczyli srebrny medal.

Jest to już trzeci krążek z tej imprezy wywalczony w ciągu ostatnich czterech lat. Tym razem szczęśliwa okazała się trasa w Przewięzi koło Augustowa, która z pewnością zostanie zapamiętana ze względu na jej selektywność ( ciężki podbieg przed metą, piaszczysta trasa, liczne nawroty i ostre zbiegi ). Reprezentanci PG 2 Grajewo przegrali z bardzo silną reprezentacją PG2 Łomża, która do tych zawodów przygotowywała się na obozie sportowym w Szklarskiej Porębie. Srebrny medal był w zasięgu trzech sztafet i tylko dzięki świetnej postawie Sebastiana Gbura, który biegł na ostatniej zmianie udało się wywalczyć drugie miejsce. Brąz zdobyła reprezentacja Danówka, natomiast czwarte miejsce ubiegłoroczny zwycięzca zawodów zespół Suchowoli. Skład reprezentacji PG 2 Grajewo: