37
41
Warmia - Olimpia 2004
2012-08-24 11:52:46

W sobotę 25 sierpnia o godzinie 16:00 na Stadionie Miejskim im. Witolda Terleckiego w Grajewie WARMIA podejmie w kolejnym meczu o III-ligowe punkty OLIMPIĘ 2004 Elbląg. Goście w ubiegłym sezonie (pierwszym na poziomie III ligi w swojej historii) zajęli dziewiąte miejsce w tabeli.

W bieżących rozgrywkach OLIMPIA 2004 jest po trzech kolejkach trzynasta. W pierwszej kolejce sezonu 2012/2013 zespół z Elbląga zanotował remis z HURAGANEM Morąg 3:3 (bramki: Kamil Piotrowski – dwie i Jakub Czerniewski). W drugiej serii spotkań elblążanie przegrali w Kętrzynie z GRANICĄ 2:4 – dwa gole dla OLIMPII 2004 zdobył w tym meczu Daniel Komorowski. W środę nasi najbliżsi rywale zremisowali u siebie bezbramkowo z WISSĄ Szczuczyn.

W letniej przerwie w zespole OLIMPII 2004 doszło do zmiany na stanowisku trenera. Dotychczasowego – Dariusza Kaczmarczyka zastąpił Stanisław Fijarczyk. W drużynie nie nastąpiły większe zmiany i nadal najgroźniejszymi zawodnikami zespołu z Elbląga jest ofensywne trio: Kamil Graczyk, Daniel Komorowski oraz Kamil Kopycki. W ubiegłym sezonie OLIMPIA 2004 była rywalem z którym WARMIA nie potrafiła wygrać. W rundzie jesiennej 15 października 2011 roku w Elblągu gospodarze pokonali WARMIĘ 1:0 po bramce swojego ówczesnego supersnajpera Ukraińca Antona Kolosova. W wiosennym rewanżu 26 maja 2012 roku w Grajewie padł remis 1:1. Prowadzenie dla OLIMPII 2004 w 3 minucie z rzutu karnego zdobył Kamil Piotrowski a wyrównał w 53 minucie Marcin Strzeliński.

Zwycięstwo w środowym meczu z DĘBEM Dąbrowa Białostocka nieco poprawiło nastroje w naszej ekipie, ale przed sobotnim meczem sytuacja kadrowa w WARMII nie jest najlepsza. Kontuzjowani są Paweł Naliwajko, Łukasz Wójcik i Paweł Górski – ich udział w tym meczu, podobnie jak nieobecnych od dawna Daniela Tuzinowskiego i Mariusza Milczarka – jest wykluczony. Tym samym o dobry wynik w tym meczu będzie niezwykle ciężko, ale miejmy nadzieję, że będzie on w zakresie możliwości naszych piłkarzy.
Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia grajewskiego stadionu w sobotnie popołudnie i prosimy o gorący doping dla piłkarzy reprezentujących nasze miasto.

Autor: Janusz Szumowski

Pseudonim: Treść komentarza:

Pamiętaj nie jesteś anonimowy w sieci, twój adres to ec2-18-188-108-54.us-east-2.compute.amazonaws.com